На Валу в Чернігові зривають стару бруківку: хто і чому розпочав капітальний ремонт

press

Сьогодні, 10 червня, нашим журналістам стало відомо, що на гарматній алеї чернігівського Валу розпочались роботи з демонтажу старої бруківки, а МАФи, які були на ній розташовані, перенесли трохи в глибину Дитинця. Самі гармати теж на час ремонту приберуть з їх звичних постаментів.

Приїхавши на місце, ми побачили як з десяток робітників розбирають бруківку та складають її на піддони. За словами начальника міського управління ЖКГ Ярослава Куца, роботи з демонтажу бруківки зараз проводяться на прохання КП “Зеленбуд”.

– Роботи з демонтажу старої бруківки розпочали раніше за проханням балансоутримувача цієї ділянки – КП «Зеленбуд». Вони беруть її на відповідальне зберігання, аби її не викидали на сміття. Тобто замовником цих робіт є «Зеленбуд», в той час як капітальний ремонт Валу, а саме друга його черга, розпочнеться 22 червня, – сказав пан Куц.

Також він додав, що роботи проводяться силами “УТБ-Інжиніринг”. Саме ця компанія, вчора 9 червня, перемогла у відкорегованому проєкті закупівлі – “Капітальний ремонт парку ім. Коцюбинського в Чернігові (Коригування 3)”. Основні ремонтні роботи вони зможуть розпочати лише 22 червня, бо тоді спливає термін у 10 робочих днів на оскарження торгів.

Коштує капітальний ремонт всього Валу – 288 165 300 гривень. Скільки з цієї суми піде на ремонт конкретно гарматної алеї поки невідомо, та й взагалі ці роботи ще не профінансовані.

– Щодо фінансування ремонтних робіт, то на них ще не виділено жодних коштів. Чекаємо відповіді від Міністерства культури, в гіршому випадку кошти виділятимуться з міського бюджету. Інших варіантів у нас немає, – зазначив начальник управління ЖКГ.

У свою чергу, в заповіднику “Чернігів Стародавній” зазначають, що роботи як на нижній частині Валу, так і на гарматній алеї, фінансуються з бюджету міста і повністю законні.

– Всі ці роботи заплановані міською радою і фінансуються з місцевого бюджету. Заповідником «Чернігів стародавній» із погодженням з Міністерством культури, ця земля тимчасово передана місту, і тому всі роботи проводяться законно, – розповів в.о генерального директора НАІЗ “Чернігів Стародавній” Володимир Хомич.

Він також відзначив, що управління ЖКГ та міська влада обіцяють зробити гарматну алею за 2-3 місяці, і планують встигнути все до Дня міста.

Нагадаємо, що зараз на фінальній стадії знаходяться ремонтні роботи на другій частині Нижнього Валу. А окрім цієї ділянки та гарматної алеї, планується ремонт території від Спасо-Преображенського собору до історичного та художнього музеїв, а також ділянки від цитаделі, де зараз знаходиться пам’ятник Тарасу Шевченку до будинку полкової канцелярії та сходів до Річкового порту.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Следующая запись

Работа водителем в Харькове: «горячие» вакансии с заработком более 10000 гривен, - ФОТО

Работа водителем в Харькове остается одной из самых популярных вакансий, которую ищут горожане. Работодатели постоянно размещают новые «горячие» предложения работы водителем в Харькове. Редакция 057 решила составить подборку вакансий от работодателей с зарплатой не меньше 10000 гривен Компания по производству товаров для животных ищет человека для работы водителем в Харькове […]