На вулиці Стефаника озеленили дворик мистецього центру, – ФОТО

press

У Львові озеленили внутрішній дворик будинку на вулиці Стефаника. 

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, завдяки підтримці Австрійського бюро кооперації озеленили дворик Львівського муніципального мистецького центру (вул. Стефаника, 11). Також у будинку центра розташовані ще понад 100 заселених квартир. 

Раніше у дворику зробили реновацію давньої бруківки та ремонт. Наразі озеленили внутрішній дворик та простір Центру. Там встановили спеціальні урни для сортування сміття, створили зелений куточок з акваріумом, придбали блокноти і канцелярію з перероблених матеріалів і провели освітню роботу з працівниками. Приміщення наповнилось рослинами, в дворику і на терасі з’явились нові дерева. Фінансування проєкту в межах «Zero Waste meets Culture у Львові» стало можливим завдяки підтримці МЗС Австрії.

Читайте також: Унікальні вілли Кастелівки у Львові: історія та сучасність, – ФОТО

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Следующая запись

В Шевченковском районе отключат холодную воду в двух сотнях домов

16 июня в Шевченковском районе Запорожье запланировано проведение ремонтных работ на территории поселка Мокрянка. Без водоснабжения останутся почти две сотни домов.  Об это сообщает контакт-центр “15-80”, передает 061. Коммунальные службы проведут плановые ремонтные работы на улицах Мокрянская-Передаточная в Шевченковском районе. Холодное водоснабжение отключат 16 июня с 8:30 до 19:30 по […]