«Полтава, фактично, у «червоній» карантинній зоні, завтра будемо вирішувати, які введемо обмеження» – голова ОДА

press

Сьогодні після представлення нового керівника Кременчуцької районної державної адміністрації Олега Лєдніка, голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов прокоментував ситуацію, що склалася у Полтаві у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації. Зокрема, він анонсував нові карантинні обмеження – інформує «Кременчуцька газета»

« Наразі ситуація з захворюваністю на коронавірус в Полтаві вкрай важка і місто фактично знаходиться в червоній зоні.Зараз вирішуємо питання по обмеженню діяльносты спортзалів, місць громадського харчування, непродовольчих ринків, торговельних центрів. Це все ми плануємо закрити, як по строгому карантину. За виключенням громадського транспорту” заявив Олег Синєгубов.

Читайте також: ” За темпами захворювання ми вже перегнали Закарпаття і Волинь”

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Следующая запись

Як у Полтаві за короткий час отримати професійну комп’ютерну освіту та знайти добре оплачувану роботу?

Ми вже розповідали вам про комп’ютерну академію «ШАГ», у якій полтавських дітлахів навчають збирати та програмувати роботів, створювати систему “розумний будинок” та моделювати 3D-персонажів у віртуальній реальності. Таке навчання може стати для дітей цікавою пригодою, а може – першим кроком до здобуття майбутньої професії. Адже у академії «ШАГ» вже із […]