Полтавців запрошують долучитися до акції «Селфі в музеї»

press

Міжнародний день селфі у музеях (Museum Selfie Day) – традиційна акція, що відбувається щороку по всьому світі у середині січня. Цього дня музеї світу проводять флешмоб: відвідувачам дозволяється зробити селфі на фоні експонату. Відзначати День музейного селфі запропонував Європейський колектив музейних працівників CultureThemes. Для участі у флешмобі потрібно скопіювати або спародіювати один експонат та викласти фото у соцмережі із хештегами #MuseumSelfie, #MuseumSelfieDay. Також можна додати хештег музею та тегнути його сторінку. Цьогоріч коронавірус та локдаун внесли свої корективи. А тому Галерея мистецтв трохи змінила формат заходу:

« Пам’ятаючи про позитивні емоції, які викликав день селфі в музеї у його учасників, вирішили і цьогоріч не порушувати традицію, хоча заборона приймати відвідувачів за умовами січневого локдауну, змусила нас змінити формат. Отже, запрошуємо усіх поціновувачів мистецтва, любителів селфі та оригінальних світлин «відвідати музей з дому», взяти участь у міжнародній акції дистанційно» –сказано у повідомленні.

Читайте також, як зустрічали День музейного селфі минулого року

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Следующая запись

Дітям, народженим з 24 жовтня 2020 року, видадуть «пакунки малюка»

Для дітей В Україні з «пакунками малюка» для новонароджених склалася не проста історія. Були пакунки, потім видавали по 5000 гривень, тепер знову видаватимуть пакунки. Тому, всі матері, які народили діточок з 24 жовтня 2020 року, нині зможуть отримати «пакунок малюка», передається на сайті Кременчуцької міськради.  Як зазначається, пакунок буде видаватися […]