Що буде у Львові на місці військового містечка на Городоцькій: подробиці

press

На місці військового містечка на вулиці Городоцькій у Львові планують облаштувати конгрес-хол, музеї, мистецький центр і парк.

17 червня на розгляд сесії міськради винесуть ухвалу щодо військового містечка. Йдеться про майже 8 га землі у районі вулиць Городоцька, 40 та Шевченка, 1, 3, 5 у Львові, які місто готове прийняти у комунальну власність. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської рада. 

Ухвала має дати старт передачі 8 га державної землі у комунальну власність. Наразі більша частина військового містечка пустує. Активно використовують лише кілька будівель, де працює військова служба правопорядку. Військовим місто готове запропонувати альтернативу.

У мерії вже напрацювали концепцію розвитку території між вулицями Городоцькою та Шевченка. Йдеться про те, щобтам була виключно громадська забудова. Попередньо планують збудувати багатофункціональний конгрес-хол міжнародного значення. Заплановані мистецькі комплекси, концертна зала, музей, адміністративні будівлі та освітньо-наукові будівлі, а ще міський парк і дві міські площі – одна відразу позаду церкви Анни. Для цього містопланує провести Всеукраїнський архітектурний конкурс.

Конгрес-хол, музеї, мистецький центр і парк, що планує місто на місці військового містечка на вул. Городоцькій, Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: Кабмін вирішив продовжити карантин до 31 серпня

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Следующая запись

Це буде новий «Севастополь»: Львівський університет зробив гнучну заяву довкола меморіялізації Бабиного Яру

Український католицький університет виступив с заявою,  щодо ситуації, яка склалося довкола меморіялізації Бабиного Яру. Публікуємо повний текст заяви  УКУ. «Щось дуже трагічне твориться довкола цього символу Голокосту та інших нацистських злочинів. Був час у радянській історії Бабиного Яру, коли його покинутих і недоглянутих могил влада намагалася не бачити. Сьогодні, коли […]