В Галереї мистецтв проведуть День неспішного мистецтва

press

Мета Дня неспішного мистецтва – повільне споглядання твору, вивчення деталей, розкриття для себе невичерпного світу символів та підтекстів.

10 квітня Полтавський художній музей імені Миколи Ярошенка (галерея мистецтв) відбудеться Show Art Day – День неспішного мистецтва. Щоправда, насолоджуватись мистецькими творами доведететься в онлайн-форматі.

“На сторінці музею у фейсбук зявиться фото- та відеоматеріал із зображенням обраного нами для повільного споглядання експонату. Протягом наступних десяти хвилин у вас буде можливість абстрагуватись та зануритись у твір, випробувати власну спостережливість, звертаючи увагу на деталі, дослухаючись до своїх емоцій. Під час повільного споглядання і після нього ви зможете під зображенням твору залишати враження, коментарі та запитання. Відповідатиме на них Ольга Курчакова, директорка музею”, – йдеться у повідомленні на сайті музею.

Читайте також: В Україні можуть ввести Надзвичайний стан.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Следующая запись

« В Україні можуть ввести надзвичайний стан» - Дмитро Разумков

Голова Верховної ради Дмитро Разумков допустив введення надзвичайного стану в Україні через ситуацію з коронавірусом. Однак, за його словами, така пропозиція повинна надійти від Кабінету міністрів. “На жаль, так, можливо введення Надзвичайного стану, тому що цю статистику потрібно добре розуміти. У нас трохи на другий план в інформаційному просторі відійшло […]