Skip to content
Пресса Украины

Пресса Украины

Все последние новости Украины за сегодня

UA / RU
  • РЕГИОНЫ
    • НОВОСТИ ВИННИЦЫ
    • НОВОСТИ ДНЕПРА
    • НОВОСТИ ДОНЕЦК
    • НОВОСТИ ЖИТОМИР
    • НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ
    • НОВОСТИ КИЕВА
    • НОВОСТИ КРЕМЕНЧУГА
    • НОВОСТИ КРИВОЙ РОГ
    • НОВОСТИ КРОПИВНИЦКОГО
    • НОВОСТИ ЛУЦК
    • НОВОСТИ ЛЬВОВ
    • НОВОСТИ ОДЕССЫ
    • НОВОСТИ ПОЛТАВЫ
    • НОВОСТИ РОВНО
    • НОВОСТИ ТЕРНОПОЛЯ
    • НОВОСТИ ХМЕЛЬНИЦКИЙ
    • НОВОСТИ УЖГОРОД
    • НОВОСТИ И-ФРАНКОВСКА
    • НОВОСТИ ХАРЬКОВА
    • НОВОСТИ ХЕРСОН
    • НОВОСТИ ЧЕРКАССЫ
    • НОВОСТИ ЧЕРНИГОВ
    • НОВОСТИ ЧЕРНОВЦЫ
  • МИР
  • ПРОИСШЕСТВИЯ
  • Политика
  • Экономика
  • СПОРТ
  • ШОУБИЗНЕС
  • БИЗНЕС
  • НЕДВИЖИМОСТЬ
  • НАУКА
  • АВТОМИР

ГЛАВНОЕ

Бердянского прокурора задержали на взятке в 25 тысяч долларов США, – ФОТО

У Луцьку судили сутенерку, яка зводила чоловіків з неповнолітньою

В Одесской области на ЖД переезде машина с газовой установкой попала в аварию, – ФОТО

В Приморском районе избили и ограбили несовершеннолетнего » Новости Одессы за сегодня |

Посеред дороги на Рівненщині палала вантажівка (ФОТО)

Нелегальне сміттєзвалище на Львівщині: поліцейські встановили причетних осіб, – ФОТО

Тісячі нових дерев наповнюють легені Кіровоградщини киснем

На Волині школяр знайшов міну

Зламані двері – ціна наданої допомоги

Депутаты выделили еще миллион на “Карту криворожанина”, – ФОТО

  • Home
  • Региональные новости
  • НОВОСТИ ЧЕРНИГОВ
  • Від початку року піротехніки Новини Чернігова та Чернігівщіни вилучили та знищили понад 24 тисячі вибухонебезпечних предметів – Новини Чернігова та Чернігівщіни
  • НОВОСТИ ЧЕРНИГОВ

Від початку року піротехніки Новини Чернігова та Чернігівщіни вилучили та знищили понад 24 тисячі вибухонебезпечних предметів – Новини Чернігова та Чернігівщіни

On 1 год Ago
press

Дата публикации 03.06.2021

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулої доби, 31 травня, здійснено 45 виїздів, під час яких виявлено 403 боєприпаси.

Так, 31 травня у місті Павлоград, на Дніпропетровщині, під час виконання земельних робіт на території власного приватного домоволодіння, чоловік виявив предмет, схожий на боєприпас. Про небезпечну знахідку він повідомив до Служби порятунку «101». Невідомий предмет виявився застарілим артилерійським снарядом калібру 76 мм. Піротехніки ретельно обстежили місце події, додаткових вибухонебезпечних предметів не виявлено. Боєприпас знешкоджено шляхом контрольованого підриву.

Водночас на Хмельниччині піротехніки ДСНС вилучили та у спеціально відведеному місці знищили артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни. Його було виявлено на відстані 15 метрів від автодороги Р-48 Кам’янець-Подільський-Білогір’я між селами Кугаївці і Почапинці на Чемеровеччині. Дальність розльоту осколків цього снаряду під час детонації – 700 м. Він був у бойовому стані та ніс загрозу.

31 травня піротехнічним підрозділом аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС в Житомирській області знищено два боєприпаси часів минулих війн, що були виявлені напередодні в Коростенському та Житомирському районах. В обох випадках невідомі предмети виявились мінометними мінами часів Другої Світової війни. В першому випадку на небезпечний предмет натрапили на власній присадибний ділянці місцеві жителі під час обробки землі в с. Пиріжки. Іншу мінометну міну виявили в с. Руденька так звані «чорні металошукачі».

Того ж дня на Миколаївщині, шляхом контрольованого підриву, піротехніки ДСНС знищили артснаряд калібром 75 мм часів минулих війн. Вибухонебезпечну знахідку виявив громадянин під час проведення земляних робіт в полі с. Костянтинівка, Первомайської територіальної громади, Миколаївського району.

Крім того тривають роботи щодо розмінування звільнених територій Донецької та Луганської областей.

Так, упродовж 31 травня підрозділами ДСНС України на території Донецької області, де проводиться ООС, було обстежено 1,41 га території та виявлено і вилучено 36 ВНП.

Протягом минулої доби, піротехнічними розрахунками ГУ ДСНС України у Луганській області було обстежено 3,19 га території області у Сєвєродонецькому районі. Вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 24 тис. 344 вибухонебезпечних предмети, у тому числі 120 авіаційних бомб.

Тож, з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Категорично забороняється:

  • торкатися підозрілого предмету або пересувати його;

  • заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;

  • здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання;

  • намагатися самостійно знешкоджувати знахідку.

Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102» та в жодному разі не намагатися самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси.

 


In НОВОСТИ ЧЕРНИГОВ

Навигация по записям

Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 12 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам – Новини Чернігова та Чернігівщіни
В Одесскую область прилетели розовые фламинго, – ФОТО

Добавить комментарий Отменить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

МИР

«Місця щасливих людей»: у Львові пройде концерт до дня народження Кузьми | Новости Львова

On 4 часа Ago

Суд у Львові повернув землю державі | Новости Львова

On 4 часа Ago

Львів‘янин переміг на чемпіонаті України з кульової стрільби | Новости Львова

On 4 часа Ago

На Полтавщині з Коломака витягли тіло потопельника – Новости Полтавы и области

On 4 часа Ago

GISMETEO: Удивительное «изображение космического телескопа» на самом деле оказалось куском колбасы – КОСМОС |

On 5 часов Ago

Похожие статьи

  • НОВОСТИ ЧЕРНИГОВ
press
On 2 года Ago

Новий стінопис у Чернігові. На Масанах

  • НОВОСТИ ЧЕРНИГОВ
press
On 10 месяцев Ago

Упродовж доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 4 пожежі – Новини Чернігова та Чернігівщіни

  • НОВОСТИ ЧЕРНИГОВ
press
On 2 года Ago

Два десятки жителів Чернігівщини захворіли на коронавірус: четверо з них шпиталізували

  • НОВОСТИ ЧЕРНИГОВ
press
On 1 год Ago

Чернігівська область: через блискавку виникло 2 пожежі – Новини Чернігова та Чернігівщіни

  • НОВОСТИ ЧЕРНИГОВ
press
On 2 года Ago

Від COVID-19 помирає і молодь: на Чернігівщині 240 нових заражених та 8 смертей

  • НОВОСТИ ЧЕРНИГОВ
press
On 1 год Ago

Від початку першого літнього місяця на водних об’єктах України загинуло 126 людей, з них – 28 дітей! – Новини Чернігова та Чернігівщіни

  • РЕГИОНЫ
  • МИР
  • ПРОИСШЕСТВИЯ
  • Политика
  • Экономика
  • СПОРТ
  • ШОУБИЗНЕС
  • БИЗНЕС
  • НЕДВИЖИМОСТЬ
  • НАУКА
  • АВТОМИР
Сеть информационных порталов Украины | 2021 Рекламный отдел: sip.redactor@gmail.com