У Житомирі волонтери «Бабусиного батальйону» передали пацієнтам з COVID-19 пошиті власноруч подушки

press

У Житомирі представники волонтерського загону «Бабусин батальйон» передали для потреб пацієнтів, хворих на коронавірус, які лікуються в міській лікарні № 2 імені В. П. Павлусенка, 52 подушки, пошиті власноруч, передає golos.com.ua.

Як поінформувала співорганізаторка волонтерського загону Таїсія Войцехівська, з огляду на постійну потребу в постільній білизні у складний час пандемії волонтери щодня шиють до 18 подушок. «Нам принесли тканину, а синтепон у нас був. За три дні ми видали «на-гора» 52 подушки», — розповіла вона.

Ще одна співорганізаторка благодійного проекту Наталія Горкуша зазначила, що це лише перша партія подушок, яких для медзакладу потрібно не менш як 300. Також потрібна й нова постіль, адже на кожного хворого повинно бути передбачено шість-сім комплектів білизни.

Волонтери планують забезпечувати подушками й постільною білизною і відділення для хворих на COVID-19 міської дитячої лікарні обласного центру.

Медичний директор міської лікарні № 2 Віктор Помирляну щиро подякував волонтерам за допомогу. «Нова постіль чи нова подушка — це завжди приємно. Ми часто обробляємо білизну, тому вона має властивість дуже швидко псуватися й потребує якнайшвидшої заміни», — зауважив він.

Богдан Лісовський, golos.com.ua

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Следующая запись

За добу в трьох районах Житомирщини поліцейські зафіксували незаконні оборудки з лісом

ПОЛІЦІЯ 20 листопада у Лугинському та Олевському районах під час профілактичних заходів поліцейські затримали транспортні засоби, на яких транспортувалась лісопродукція без належних супровідних документів. А в Романівському на місцевій пилорамі виявили понад сотню необлікованих соснових колод. Розпочаті кримінальні провадження. На Олевщині рейдова група правоохоронців зупинила у полі поблизу с. Сердюків […]