У Росії масово розпочали вакцинацію від коронавірусу Супутник V

press

Робити щеплення росіянам будуть вітчизняним препаратом Супутник V. Ним провакциновано вже 1,5 млн осіб.

Масова вакцинація населення від коронавірусу в Росії почнеться з 18 січня. В обіг до кінця січня надійде 2,1 мільйона доз COVID-вакцини.

Про готовність до широкої вакцинації росіян заявила віце-прем’єр РФ Тетяна Голікова.

“Ми готові з понеділка наступного тижня виконати доручення (президента РФ Володимира Путіна, – ред.) щодо переходу від масштабної вакцинації до ширшої вакцинації населення вже в січні-лютому і так далі”, – зазначила Голікова.

Він додала, що російська промисловість “перевищила планові обсяги випуску вакцини”. І наголосила, що з громадянами почнуть роз’яснювальну роботу про безпечність та ефективність вітчизняних препаратів від коронавірусу.

У Росії вакцинувати населення будуть препаратом Супутник V, розробленим центром імені Гамалії МОЗ РФ. Згідно з даними Російського фонду прямих інвестицій, в країні щеплено вже понад 1,5 мільйона осіб.

Джерело – Кореспондент

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Следующая запись

Зеленский попросил португальского президента Соузу помочь Украине с вакцинами от коронавируса

Президент Украины Владимир Зеленский провел телефонный разговор с лидером Португальской Республики Марселу Ребелу де Соузой. Лидеры государств пригласили друг друга в гости Фото: president.gov.ua Президент Украины Владимир Зеленский в телефонном разговоре с президентом Португалии Марселу Ребелу де Соузой поднял тему распределения сертифицированной вакцины от COVID-19 и возможности ее получения Украиной […]