УЗ закупить квадрокоптери та відеокамери для охорони

press

Як повідомляє пресслужба АТ “Укрзалізниця”, вони хочуть використовувати сучасні технічні засоби для запобігання крадіжкам так, як квадрокоптери, потужні відеокамери.

У АТ вже працюють над створенням центру моніторингу та аналізу фактів розкрадань, повідомив директор Офісу з безпеки УЗ Михайло Ясельський.

А ще УЗ хоче посилити співпрацю з правоохоронними органами щодо оперативного реагування на факти розкрадань залізничних вантажів.

Поїзди хочуть зважувати в русі, аби з’ясувати де по маршруту відбуваються крадіжки.

За 2020 рік було 78 повідомлень замінування вокзалів, у рухомого складу та інших об’єктів. За рік здійснено 111 крадіжок та випадків розукомплектування рухомого складу.

Електрички зроблять більш комфортними та безпечними, – Володимир Жмак

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Следующая запись

Локдаун допоміг: міністр Степанов позитивно оцінив результати посилення карантину

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України, поділився своїми думками стосовно дієвості введеного в Україні локдауну, який закінчується сьогодні опівночі.  “Сьогодні опівночі в Україні припиняє дію посилений карантин. Хочу подякувати всім, хто дотримувавсь обмежень. Окремо завдячую підприємцям, які обрали шлях чесно виконувати протиепідемічні рекомендації та карантинні вимоги і завдяки цьому врятували […]