Ритуальне агенство “Співчуття”

press

Під ритуальними послугами розуміються послуги, пов’язані з організацією похорону громадян. До цієї ж сфері діяльності відносять бальзамування і кремування. Агентство ритуальних послуг “Співчуття” пропонує послуги ритуальних агентів, Ритуальні товари та багато іншого. Повний перелік послуг, що надаються і товарів можна знайти на сайті – https://rytual.kyiv.ua.

Як організовуються похорони?

Буває таке, що смерть близької людини або родича приходить абсолютно раптово. Смерть – це не тільки гіркота втрати, а й істотні фінансові витрати. Ритуальне агентство “Співчуття” пропонує своїм клієнтам знижку в 10% за умови замовлення повного пакету послуг з організації похорону.

Комплекс послуг включає в себе:

  • оформлення документації;
  • замовлення і покупка труни;
  • замовлення необхідного транспорту;
  • покупка всіх необхідних ритуальних приладдя.

Якщо ви звернетеся в це ритуальне агентство, то його співробітники повністю організують похорон близької Вам людини. Вони самі замовлять і куплять труну, вінки та інші необхідні приналежності. Крім цього вони транспортують тіло покійного на кладовищі і повністю організовують поховання. Родичі покійного будуть повністю звільнені від будь-яких дій, пов’язаних з похованням. Поминальний обід також буде замовлений співробітниками агентства.

Пільги надаються наступним категоріям громадян: учасники бойових дій, ветерани, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС.

Агентство “Співчуття” надає своїм клієнтам кілька базових пакетів ритуальних послуг. Вартість на кожен комплекс послуг різна. Це ритуальне агентство має власний автомобільний парк, у зв’язку з чим ціни на організацію похорону у них досить низькі. Абсолютно всі цінники прописуються в договорі. Агентство Співчуття працює в Києві та у всій Київській області. Крім організації похорону, це ритуальне агентство може організувати кремацію.

Для ознайомлення з повним переліком послуг, що надаються даними агентством, можна або відвідати їх офіційний сайт, або зателефонувати в підтримку, яка працює цілодобово. Дзвінок можна замовити на сайті, після чого фахівець зв’яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання. Крім усього іншого ритуального агента можна викликати додому. Виклик цей безкоштовний.

За плечима ритуального агентства “Співчуття” двадцять п’ять років відмінної роботи. Всі фахівці даної організації є професіоналами, відмінно знають свою роботу. Вони допоможуть Вам в найкоротші терміни і недорого організувати похорон або кремацію близької людини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Следующая запись

В Виннице спасли мужчину, который провалился под лед (фото)

5 марта на реке Южный Буг мужчина провалился под лед. Инцидент произошел в районе улицы Бугский спуск. Об этом сообщают в главном управлении Государственной службы чрезвычайных ситуаций Украины в Винницкой области. “По прибытию к месту происшествия спасатели ДПРЧ 3 м. Виннице установили, что пострадавший находится в водоеме и не может […]